Allahindlus!

13.-18. august: Tere, inglise keel!

240.00  180.00 

Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuses korraldame inglise keele laagri 9-13-aastastele lastele, eesmärgiga arendada lapse inglise keele oskust mõnusas keskkonnas koos toredate kaaslastega.

NB! Lapsed paigutatakse gruppidesse keeletaseme järgi,  mille väljaselgitamiseks soovime lastelt kirja etteantud teemal e-postile anette@lastekaitseliit.ee. Täpsema info saamiseks, loe “Kirjeldust”. 

11 vaba kohta

Noore andmed *

Kirjeldus

Hea osaleja, palun vali järgnevatest teemadest välja üks ning kirjuta kuni 150-sõnaline kiri.  Saada see anette@lastekaitseliit.ee. NB! Kirja alusel jagame osalejad keelerühmadesse!

1. “Minu parim suvi” – palun kirjelda oma parimat suve või mälestusi sellest.
2. “Minu perekond ja lemmikloomad” – räägi lähemalt oma perekonnast ja lemmikloomadest (kui on)
3. “Mina ja maailm” – näiteks räägi iseendast, oma lemmikasjadest (värv, loom, muusika jne), kelleks tahaksid saada ja miks just selline amet.

Kellele

Meie inglise keele laager on mõeldud 9-13-aastastele lastele, kes ei ole kunagi inglise keelt õppinud või on seda õppinud lühikest aega. Laagrigrupi suurus on 30 last, keeleõppe grupid umbes 15 lapsega ja laager toimub ühes vahetuses!

Kus

Pivarootsi asub Lõuna-Läänemaal Hanila valla lõunapiiril, Pivarootsi külas vastu Pärnumaa piiri. Silmailu pakub vana kiviaed, mis on ühtlasi Lääne ja Pärnu maakonna piiriks.  Inglise keele laager toimub Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuses, mis paikneb Liivi lahe kaldal, kadakate ja mändide vahel. Puhta õhu ja kauni loodusega asukoht sobib ideaalselt lastelaagrite korraldamiseks.

Keeleõpe

Keeleõpe toimub gruppides, mille suurus on ~15 õpilast. Lapsed paigutatakse gruppidesse keeletaseme järgi,  mille väljaselgitamiseks soovime lastelt kirja etteantud teemal e-postile anette@lastekaitseliit.ee. Tunde viib läbi kogenud inglise keele õpetaja. Viimasel õppetöö päeval  näitavad lapsed, mida nad  nädala jooksul tundides õppisid.  Tunnid on eakohased ja mängulised. Õpetajad räägivad inglise ja eesti keelt.

Laagriprogramm

Lisaks keeleõppele toimuvad iga päev erinevad juhendatud tegevused: ronimissein, disko, erinevad sportmängud, maastikumäng, Ranna Rantšo külastus, külla tuleb Creative Freerun ja teeme palju muud põnevat. Lapsi valvavad ja nendega tegelevad kogenud rühmajuhid.

Laste saabumine laagrisse vahetuse esimesel päeval 13.augustil  11.00-12:00
Laste lahkumine laagrist vahetuse viimasel päeval 18.augustil 11:00-12:00 (10.30 on laste esinemine )

Enne tuusiku tasumist tutvuge pereringis laagrit puudutava teabega.

Lapsel peab olema kaasas täidetud ja vanema allkirjaga laagris osaleja kaart.

Müügiaidast on võimalik osta käsitööd ja suveniire ning karastusjooke ja jäätist.

NB!  Juhul, kui gruppi jääb alla 15 osaleja, on korraldajal õigus pakkuda kokkuleppel alternatiivprogrammi. Korraldaja kompenseerib maksumuse vahe või tagastab tellimuse maksumuse.

 

Täpsem teave

Anette Mandel

Programmijuht

Lastekaitse Liidu Lastelaagrite OÜ

GSM: 55 692 078

e-post: anette@lastekaitseliit.ee

www.lastelaagrid.eu